Листове підживлення. Зернові

В гармонії з природою

Про компанію Dr Green

Компанія DR GREEN (раніше Termo Eko Energia)

Створена в 2009 році. В 2010 році було започатковано будівництво установки термічної обробки відходів у зв'язку з підписанням угоди з Польською Агенцією розвитку підприємництва про співфінансування "Будівництва та обладнання сучасного центру переробки органічних відходів для впровадження інноваційних добрив".

В 2013 році в продажі компанії з'явилися добрива для позакореневого підживлення марки DR GREEN. Великою перевагою цієї марки є найбільший вміст поживних речовин. Продукт в перший рік набув чимало прихильників. Постійний контакт з клієнтами, спричинений специфікою продажів, дозволив компанії отримувати все більше і більше даних, на підставі яких Компанія змогла спланувати подальші кроки для створення ще більш досконалого продукту. Знаючи потреби ринку, Компанія провела відповідні заходи, пов'язані з впровадженням сучасних технологій виробництва, вдосконаленням властивостей продукції.

В 2014 р. DR GREEN подала заяву в рамках програми "ПРИРОДНЕ СЕРЕДОВИЩЕ, СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ТА ЛІСІВНИЦТВО" - BIOSTRATEG під назвою "Розробка інноваційних добрив на базі альтернативного джерела сировини" № 270963, організованої Національним центром досліджень та розробок. Організатор видав позитивне рішення і Компанія отримала кваліфікацію для реалізації проекту за участю наукових підрозділів - Університету Жешува та Жешовського технологічного університету.

2016 рік приніс інтенсивну роботу, пов'язану з адаптацією на новому місці знаходження компанії. У старій будівлі в районі Фаблок у Хшанові, в якій колись створювали локомотиви, крани та танки, з'явилося нове життя. Ультрасучасна лабораторія та лінія виробництва мінеральних добрив DR GREEN мають багато переваг та ефективніші, ніж виробництва конкурентів, що підтверджується спостереженнями, проведеними незалежними дослідницькими центрами. Якість продукції оцінюється фермерами та агрономами по всій Польщі та за кордоном.

Нове розміщення компанії на території старого постіндустріального виробництва та офісного залу, перетворило його на сучасний виробничо-дослідницький центр, зібрало висококваліфікованих фахівців, значно розширило мережу дистриб’юторів. Добрива для позакореневого підживлення DR GREEN здобувають нові ринки в 2017 році, а потенціал сільськогосподарської продукції з Європи та Африки зміцнює співпрацю з DR GREEN Sp. з o. o.

Ультрасучасна лабораторія та лінія виробництва мінеральних добрив DR GREEN